Dantims

Kaciuko icon

Dantims

Suniuko icon
Kaciuko icon

Reavet denta vital maisto papildas šunims ir katėms,...

– Natūraliai dantų priežiūrai

Tinka: visų veislių šunims ir katėms

Produkto forma: Milteliai

13,0920,79

Dantims

Kačių dantų sveikata yra labai svarbi jų bendrajai sveikatai. Kačių dantų ligos gali sukelti skausmingumą, apetito stoką, virškinimo trakto problemas, dėl blogai sukramtyto maisto, dantų praradimą ir netgi gali sukelti sunkesnes sveikatos problemas, pvz., inkstų ligas ar širdies ligas. Tinkama mityba ir papildų vartojimas gali padėti išlaikyti kačių dantų sveikatą.

Kalcis
Kalcis yra svarbus mineralas, reikalingas kačių dantims ir kaulams išlaikyti sveikus. Kalcio trūkumas gali sukelti dantų susilpnėjimą ir kaulų lūžius. Daugelis kačių maisto produktų yra papildyti kalcio, tačiau galite įsigyti ir papildų su kalciu.

Vitaminas D
Vitaminas D yra svarbus vitaminas, kuris padeda kalcio pasisavinimui. Be pakankamo vitamino D kiekio, kalcis gali būti neveiksmingas. Vitaminas D yra randamas žuvyje, tačiau galite įsigyti ir papildų su vitaminu D.

Vitaminas C
Vitaminas C yra galingas antioksidantas, kuris padeda apsaugoti dantis nuo laisvųjų radikalų poveikio. Vitaminas C taip pat padeda organizmui gaminti kolageną, kuris yra svarbus dantų ir dantenų sveikatai. Vitaminas C yra randamas daugelyje maisto produktų, tačiau galite įsigyti ir papildų su vitaminu C.

Enzimai
Enzimai yra baltymai, kurie padeda virškinti maistą ir pašalinti bakterijas iš burnos ertmės. Kai kuriems kačių maisto produktams papildoma kalcio fosfatas, kuris yra naudingas kačių dantims ir padeda išlaikyti jų sveikatą.

Maltodextrinas
Maltodextrinas yra angliavandenis, kuris padeda valyti dantis ir sumažinti blogo kvapo atsiradimą burnoje. Jis taip pat padeda maistą lengviau perdirbti, o tai yra svarbu, kad kačių burnoje nebūtų bakterijų ir nekiltų dantų ligų.