Dantims

Suniuko icon

Dantims

Suniuko icon
Kaciuko icon

Reavet denta vital maisto papildas šunims ir katėms,...

– Natūraliai dantų priežiūrai

Tinka: visų veislių šunims ir katėms

Produkto forma: Milteliai

18,5926,29

Dantims

Dantų sveikata yra ne mažiau svarbi nei bet kuri kito šuns kūno dalis. Neteisinga mityba ir netinkama dantų priežiūra gali sukelti įvairias dantų ligas ir problemų, o tai gali labai stipriai paveikti šuns bendrą sveikatą. Tačiau yra daugybė vitaminų ir papildų, kurie gali padėti išlaikyti šuns dantis ir dantenas sveikus.

Vienas iš svarbiausių vitaminų, reikalingų dantų sveikatai palaikyti, yra vitaminas D. Šis vitaminas padeda organizmui įsisavinti kalcį, kuris yra būtinas stipriems kaulams ir dantims. Be to, vitaminas D gali padėti kovoti su uždegimais ir infekcijomis, kurios gali sukelti dantų ir dantenų problemas.

Kitas svarbus elementas yra kalcis. Kalcis yra būtinas dantų ir kaulų sveikatai palaikyti, ir jo trūkumas gali sukelti įvairias problemas, tokias kaip dantų trapumas ar kaulų susilpnėjimas. Šunims, kurių mityba neturi pakankamai kalcio, gali būti rekomenduojama vartoti papildus, kad padėtų išlaikyti dantis ir kaulus sveikus.

Be vitaminų ir mineralų, yra ir kitų papildų, kurie gali padėti išlaikyti šuns dantis ir dantenas sveikus. Pavyzdžiui, yra specialių dantų kramtymo produktų, kurie padeda valyti dantis nuo bakterijų ir maisto likučių. Kramtymo produktai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, iš kaulo, medvilnės ir gumos jie gali padėti išlaikyti šuns dantis stiprius ir sveikus.

Tačiau prieš vartojant bet kokius papildus ar vitaminus, būtina pasitarti su veterinaru. Veterinaras galės nustatyti, kurie vitaminai ir papildai yra tinkami konkrečiam šuniui, atsižvelgiant į jo amžių, sveikatos būklę ir kitus veiksnius.