Nervinei sistemai

Suniuko icon

Nervinei sistemai

Suniuko icon

Reavet ramybės būsenos maisto papildas šunims, tabletės

– Efektyvi formulė su valerijonu

Tinka: visų veislių šunims

Produkto forma: Tabletės

18,59154,92€ / kg
Suniuko icon

Reavet ramybės formulės maisto papildas šunims, milt...

– Atsipalaidavimui ir vidinei ramybei

Tinka: visų veislių šunims

Produkto forma: Milteliai

18,59185,90€ / kg
Suniuko icon

Reavet kanapių milteliai

– Natūralūs kanabinoidai

Tinka: visų veislių šunims

Produkto forma: Milteliai

12,53104,42€ / kg

Nervinei sistemai

Šunų nervų sistema yra sudėtinga ir jautri sistema, kurią gali paveikti įvairūs veiksniai, tokie kaip stresas, nerimas, ar netgi ligos. Tinkama mityba ir vitaminų ir papildų vartojimas gali padėti išlaikyti šuns nervų sistemą sveiką ir gerai funkcionuojančią.

Vienas iš svarbiausių vitaminų, kurie padeda išlaikyti šuns nervų sistemą sveiką, yra vitamino B kompleksas. Vitamino B kompleksas yra būtinas nervų ir smegenų funkcijoms, o jo trūkumas gali sukelti nerimą, nuovargį, ir netgi depresiją. Papildai, kurių sudėtyje yra vitaminų B komplekso, gali padėti šuniui išlaikyti optimalų vitaminų B lygį organizme.

Kitas svarbus elementas, padedantis išlaikyti šuns nervų sistemą sveiką, yra omega-3 riebalų rūgštys. Omega-3 riebalų rūgštys yra svarbios nervų sistemai, taip pat jos padeda išlaikyti gerą kognityvinę funkciją ir padeda reguliuoti stemplės sfinkterio tonusą. Papildai, kurių sudėtyje yra omega-3 riebalų rūgščių, gali padėti šuniui išlaikyti optimalų omega-3 riebalų rūgščių kiekį organizme.

Be to, papildai, kurių sudėtyje yra ramunėlių, taip pat gali būti naudingi šuns nervų sistemai. Ramunėlių sudėtyje yra medžiagų, kurios padeda raminanti nervų sistemą, mažina stresą ir padeda reguliuoti miego ciklus.

Nepaisant to, kad vitaminai ir papildai gali būti naudingi šuns nervų sistemai, būtina pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju prieš juos vartojant.