Dantų priežiūra

Suniuko icon

Dantų priežiūra

Suniuko icon
Kaciuko icon

Reavet denta vital maisto papildas šunims ir katėms,...

– Natūraliai dantų priežiūrai

Tinka: visų veislių šunims ir katėms

Produkto forma: Milteliai

18,5926,29
Suniuko icon
Išparduota

Skanėstai šunims denta vital lazdelės su lašiša

– Su lašiša

Tinka: visų veislių šunims

9,3115,22

Dantų priežiūra

Šunų dantų priežiūra yra labai svarbi, kad išvengtumėte daugelio sveikatos problemų, susijusių su dantų ir dantenų būkle. Taigi, kaip tinkamai prižiūrėti savo šuns dantis? Šiame straipsnyje aptarsime kai kurias svarbiausias priemones ir gudrybes, kuriomis galite padėti savo šuniui turėti sveikus dantis.

Dieninis dantų šepetėlis
Viena iš svarbiausių priemonių, kurią galite naudoti dantų priežiūrai, yra dieninis dantų šepetėlis. Yra specialūs šepetėliai, skirti šunų dantims valyti, todėl turėtumėte juos naudoti vietoj savo įprasto dantų šepetėlio. Dieninis dantų šepetėlis padės pašalinti dantis dengiančias bakterijas ir maisto likučius, kurių nuplovimas paprasčiausiai vandeniu nebūtų pakankamas.

Kramtymas
Kitas būdas, kaip pagerinti savo šuns dantų būklę, yra suteikti jam daug galimybių kramtyti. Šunys natūraliai kramto kaulus ar kitus kietus dalykus, o tai padeda jų dantims išlikti sveikiems. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamus kramtymo produktus. Negalima naudoti kramtymo produktų, kurie gali pažeisti šuns dantis, pvz., kaulų gabalėlių arba kai kurių plastikinių produktų. Pasitarkite su veterinaru arba pasirinkite kramtymo produktus, kurie yra saugūs ir padeda šuns dantims.

Maistas ir gyvenimo būdas
Šuns mityba taip pat gali turėti įtakos dantų būklei. Netinkamas maistas, šėrimas žmogišku maistu gali sukelti dantų problemas. Taip pat svarbu įtraukti į šuns gyvenimo būdą pakankamai fizinio aktyvumo, nes tai padeda sumažinti dantenų uždegimo riziką.