Apie ReaVET

Mielas šuniukas

ReaVET turi vieną didžiausių natūralių produktų naminiams gyvūnams asortimentų Europoje. Vienas iš įkūrėjų Stefan Görges yra gerai žinomas kaip novatoriškas naminių gyvūnėlių maisto ir papildų pramonės pradininkas ir ekspertas ypač kai kalbama apie natūralumą. Su ReaVET prekės ženklu mes siekiame kelti dar aukštesnius kokybės standartus, tačiau išlaikydami prieinamas kainas.

Padedant biologui ir generaliniam direktoriui Benjaminui Görges bei visai ReaVET komandai į asortimentą pavyko įtraukti daugiau nei 500 produktų, kurie gali pagerinti Jūsų augintinio gyvenimo kokybę bei prisidėti prie tinkamos sveikatos būklės. Daugybė produktų yra gaminami pagal originalias ReaVET specifikacijas. Gaminant kokybiškus produktus ReaVET itin svarbu neatsisakyti natūralumo. Stebėdami gamtą, susidūrę su naminių gyvūnų mitybos problemomis, supratome, kad dirbtiniai priedai, aromatai ir dažikliai gali prisidėti prie įvairių kasdieninių negalavimų. Todėl dauguma gaminamų produktų yra natūralūs.

Kiekvienas ReaVET produktas yra tikrinamas įvairių skirtingų ekspertų – gyvūnų sveikatos specialistų, gyvūnų mitybos specialistų ir biologų – taip kokybė ir rezultatai yra pasiekiami dar akivaizdžiau. Naudodami ReaVET produktus Jūs ir Jūsų gyvūnas esate saugūs. ReaVET didžiuojasi tuo, kad remia organizacijas, tokias kaip Plastic Free Planet ir aktyviai dalyvauja plastiko perdirbimo procese. Siekiame ne tik pardavinėti produktus, bet ir atlikti pozityvų poveikį gamtai. Už kiekvieną 1 kg savo pakuotės iš jūros surenkami 2 kg plastiko.

Džiaugiamės, kad skirtingai, nei daugelio kitų konkurentų, ReaVET nėra koncernas ar dalis įmonių grupių, kurios atvirai deklaruoja ekonominius aspektus ir plėtros pastangas kaip prioritetinius įmonės tikslus. ReaVET – tai šeimos verslas, kur pagrindinis tikslas yra pasiūlyti kokybiškus produktus dėl gyvūnų gerovės, neišskiriant kilmingos kilmės gyvūno ir gyvūno iš prieglaudos – gyvūnų gerovė visada yra pagrindinis prioritetas. Žmogiškumas ir meilė gyvūnams visada yra svarbesni už ekonominius interesus.

Paskelbta: 2023-12-20
Šaltinis: ReaVET